1. SEMIFINAALIN KILPAILUAIKATAULU

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KILPAILUAIKATAULU 1. SEMIFINAALI PE 18.9.2015 APOLLO LIVE CLUB

19:00 Juontaja avaa kilpailun
19:10 Karves yhtiöt: Rockin´Scarves
19:30 Ruukkifest Oy: Ruukin Rengit
19:50 Solita Oy: Pääkonttori
20:10 Senaatti-kiinteistöt: Black Senath

20:30-20:50 TAUKO

20:55 Bilot Oy: Insultants
21:15 Jolla Oy: Jolla Cruise Band
21:35 Suomen liikemiesten kauppaopisto: Tahtotila
21:55 DSV Air & Sea Oy: PSYM 2000
22:15-22:45 Tuomaristo kokoontuu
22:50 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

www.companyrock.com

Comments are closed.