1. SEMIFINAALIN PÄIVITETTY AIKATAULU PE 22.9.2017

Tilted Kilt 2014 stage

KILPAILUAIKATAULU 1. SEMIFINAALI 22.9.2017

19.15 Juontaja avaa kilpailun

19:25 Pistons, Ravintola Ruukin Krouvi

19:45 Project Rutinski, Säykinrinne Oy

20:05 Syrjäytyneet, Tampere-talo

20:25 Narkkipaikka, Helsingin kaupunki, Nuorisoasiainkeskus

20:45 Code of Conduct, Pöyry Finland Oy

21:05-21:30 TAUKO

21:35 Sommarkillar, Helsingin Sosiaali- ja terveysvirasto

21:55 The Groove Roasters, Vantaan ammattiopisto Varia

22:15 Nuclear Nightshift, Musakonttori Oy

22:35 Moonstrux, Ramboll Finland

22:55 Space Center, Helsingin kaupunki, kiinteistövirasto, Tilakeskus

23:15 No Show, Bookers Finland Oy

23:35-00:00 Tuomaristo kokoontuu

00:05 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

Comments are closed.