2. SEMIFINAALIN PÄIVITETTY AIKATAULU

Mustavalkosavustage

KILPAILUAIKATAULU 2. SEMIFINAALI 29.9.2017
19:00 Juontaja avaa kilpailun
19:05 Dr. Papas, Terrasol Trading Oy
19:25 Free Drinks, Innofactor Oyj
19:45 Mikey Swampedge & Downhill Billies, Helsingin kaupunki, Opetusvirasto
20:05 Sotekoira, Helsingin kaupungin sosiaali- ja terveystoimi, Asukastalot ja Kampin kappeli
20:25-20:50 TAUKO
20:55 Space Rock!, Sininen Meteoriitti Oy
21:15 Työelämän uhrit, Cybercom Finland Oy
21:35 Sydänyön rytmi, Helsingin työväenopisto
21:55 DANthrax, Dentsu Aegis Network
22:15-22:40 Tuomaristo kokoontuu
22:45 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

LIPUT OVELTA 15€, K18, TERVETULOA!

Comments are closed.