COMPANY ROCK 2015 FINAALIN KILPAILUAIKATAULU

CR Kummit FB

COMPANY ROCK 2015 FINAALIN KILPAILUAIKATAULU:

19:10 Senaatti-kiinteistöt: Black Senath
19:30 Solita Oy: Sound Of Solita
19:50 Mainostoimisto Frank: The Frankees
20:10 Pilkington Automotive Oy: Kuumapiste

20:30-20:45 TAUKO

20:50 Ruukkifest Oy: Ruukin Rengit
21:10 Bilot Oy: Insultants
21:30 Journalistirockin edustaja: Snus
21:50 Affecto: Six Diggit

22:10-22:25 TAUKO

22:30 Liaison Technologies Oy: Gory Liaison and Darth Vader Blues
22:50 Jolla Oy: Jolla Cruise Band
23:10 Solita Oy: Pääkonttori

23:30-00:00 Tuomaristo kokoontuu
23:30-00:00 Company Rock 2014 -voittaja, Respecta Oy: Black Alcantara
00:05 Voittajien julkaisu & palkintojen jako

www.companyrock.com #companyrock

Comments are closed.