COMPANY ROCK 2017 FINAALIN AIKATAULUT

arjytie-voittajakuva

SOUNDCHECK –AIKATAULU FINAALI 27.10.2017

12:45 Space Rock! Sininen Meteoriitti Oy

13:05 Sotekoira, Helsingin kaupunki, Idän sosiaali- ja lähityö, Asukastalot ja Kampin kappeli

13:25 Code of Conduct, Pöyry Finland Oy

13:45 Sydänyön rytmi, Helsingin työväenopisto

14:05 The Groove Roasters, Vantaan ammattiopisto Varia

14:25 Spacecenter, Helsingin kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala

(Klo 14:45-15:15 Tauko 30 min)

15:20 DANthrax, Dentsu Aegis Network

15:40 No Show, Bookers Finland Oy

16:00 Nuclear Nightshift, Musakonttori Oy

16:20 Syrjäytyneet, Tampere-talo

16:40 Free Drinks, Innofactor Oyj

17:00 Kauden 2016 voittajat Ärjytie

 

KILPAILUAIKATAULU FINAALI 27.10.2017

19:00 Juontaja avaa kilpailun

19:05 Free Drinks, Innofactor Oyj

19:25 Syrjäytyneet, Tampere-talo

19:45 Nuclear Nightshift, Musakonttori Oy

20:05 No Show, Bookers Finland Oy

20:25 DANthrax, Dentsu Aegis Network

20:45 Spacecenter, Helsingin kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala

21:05-21:30 TAUKO

21:35 The Groove Roasters, Vantaan ammattiopisto Varia

21:55 Sydänyön rytmi, Helsingin työväenopisto

22:15 Code of Conduct, Pöyry Finland Oy

22:35 Sotekoira, Helsingin kaupunki, Idän sosiaali- ja lähityö, Asukastalot ja Kampin kappeli

22:55 Space Rock! Sininen Meteoriitti Oy

23:15-23:45 Tuomaristo kokoontuu

23:15-23:45 Kauden 2016 voittajat Ärjytie

23:45 Julkaistaan voittajat

Comments are closed.