Finaalin aikataulu

annapuu-800x600px

[ Lataa aikataulu .pdf muodossa ]

18.00 Ovet auki Pressan yökerhoon
19.00 Company Rock semifinaali alkaa
19.10 On the Rocks, Roxie
19.30 Valmet Technologies Oy, Roadside
19.50 Atea Finland Oy, JamIT
20.10 Transloge Oy E. Luhta Group, Esko Nummisuutari
20.30-20.45 TAUKO
20.50 Aalto yliopisto: Tuotantotalouden laitos, CMRB
21.10 Tilausliikenne Sami Arjotie, Ärjytie
21.30 Respecta Oy, Black Alcantara
21.50 Sininen Meteoriitti Oy, Space Rock
22.10-22.25 TAUKO
22.30 Westenergy Oy, ToxicWaste
22.50 K-­Rauta Järvenpää, K-­RautaKanget
23.10 Kaleva, Valkea
23.30 Ruukkifest Oy, Ruukin Rengit
23.50-­00.35 Viime vuoden voittaja; Microsoft, The Tilted Kilt
00.40 Voittajien julkaisu
00.50-­03.30 Pressan DJ

Pub Adjutantti:

20:00-20:45 – Cash Only
21:00-21:45 – Mudville56 feat. Anna Puu
22:00-22:45 – Cash Only
23:00-23:45 – Mudville56 feat. Anna Puu

 

Osta Liput