KILPAILUAIKATAULU 1. SEMIFINAALI 23.9.2016

2016-finaali_800x800

KILPAILUAIKATAULU 1. SEMIFINAALI 23.9.2016

19:10 Crasman Oy: Crasmanics
19:30 Eskoon Sosiaalipalvelujen Kuntayhtymä: Spastiset Eleet
19:50 Solita Oy: Big Dada
20:10 Suomen Liikemiesten Kauppaopisto:Tahtotila
20:30-20:45 TAUKO
20:45 Journalistiliitto:The Innocent Victims
21:05 Innofactor: Free Drinks
21:25 DSV Air & Sea Oy: PSYM2000 mark V
21:45 JHL: Erkki Huru Band
22:05-22:20 TAUKO
22:20 Rosk´n Roll Oy Ab: Waste Bros.
22:40 Bring Finland Oy: Iskelmäradio
23:00 Dachser Finland Air & Sea Logistics Oy: General Average
23:20-23:45 Tuomaristo kokoontuu
23:50 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

Liput ovelta tai http://www.companyrock.com/liput/

Apollo Live Clubin ovet aukeavat yleisölle klo 18.00, tapahtuman ikäraja on K18, tervetuloa!

Comments are closed.