KILPAILUAIKATAULU 12.5.2017

Julkaisu FB

Kauden kolmas osakilpailu soitetaan perjantaina 12.5. ja tuomaristossa istuvat päätuomari Sampsa Astala, Riku Nikulin (Rockway.fi) sekä Jyri Riikonen (E-Studio).

KILPAILUAIKATAULU 12.5.2017
19:05 Project Rutinski, Säykinrinne Oy
19:25 Pistons, Ravintola Ruukin Krouvi/Affletor
19:45 Rock´n´roll Train, Jyväskylän kaupunki / Veturitallit
20:05 DANthrax, Dentsu Aegis Network
20:25-20:50 TAUKO
20:50 Code of Conduct, Pöyry Finland Oy
21:10 Dr. Papas, Terrasol Trading Oy
21:30 Työelämän uhrit, Cybercom Finland Oy
21:50 Reserve Road Trio, Familar Oy
22:10 Tuomaristo kokoontuu
22:35 Julkaistaan semifinaaleihin etenevät bändit

Liput ovelta 5€, ikäraja K18, tervetuloa!

Comments are closed.