KILPAILUAIKATAULU 2. SEMIFINAALI 30.9.2016

tuomarien-karkit

KILPAILUAIKATAULU 2. SEMIFINAALI 30.9.2016

19:10 JHL: Toyotan takavalot

19:30 Tilausliikenne Sami Arjotie / Kymen Charteline Oy: Ärjytie

19:50 Helsingin kaupunki, Munkkivuoren ala-aste: Välituntivalvojat

20:10 Liaison Technologies Oy: Gory Liaison and Darth Vader Blues

20:30-20:45 TAUKO        

20:45 Capgemini Oy: Magic Pine

21:05 A-Lehdet: Donnerwetter!

21:25 Journalistiliitto: Fire Action

21:45 JHL: The Breams 

22:05-22:20 TAUKO

22:20 Lahti Energia Oy: Winter Inside Me

22:40 Solita Oy: Koilliskulma

23:00 Nordic Investment Bank: Vikings In Black

23:20 HSL Helsingin Seudun Liikenne: Traffic Jam

23:40-00:05 Tuomaristo kokoontuu

00:10 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

Ovet aukeavat yleisölle klo 18.00 ja pääsylippuja myydään ovella hintaan 15€.

Ikäraja tapahtumaan on K18, tervetuloa rokkaamaan!

Comments are closed.