KILPAILUAIKATAULU COMPANY ROCK FINAALI 2016

the-innocent-victims-1-semi-2016

KAUDEN 2016 FINAALI PE 28.10. APOLLO LIVE CLUB HELSINKI

19:00 Juontaja avaa kilpailun
19:10 Dachser Finland Air & Sea Logistics Oy: General Average
19:30 Tilausliikenne Sami Arjotie / Kymen Charteline Oy: Ärjytie
19:50 Helsingin kaupunki, Munkkivuoren ala-aste: Välituntivalvojat
20:10 Innofactor: Free Drinks
20:30-20:45 TAUKO
20:45 HSL Helsingin Seudun Liikenne: Traffic Jam
21:05 JHL: Popvatkain
21:25 Journalistiliitto: Rare Maiden
21:45 JHL: The Breams
22:05-22:20 TAUKO
22:20 Symbio Finland Oy: Low Level Lovers
22:40 Solita Oy: Koilliskulma
23:00 Bring Finland Oy: Iskelmäradio
23:20 DSV Air & Sea Oy: PSYM 2000 markV
23:40 Journalistiliitto:The Innocent Victims
00:00-00:25 Tuomaristo kokoontuu
00:00-00:20 Kauden 2015 voittaja, Mainostoimisto FRANK: The Frankees
00:30 Voittajan julkistus ja palkintojen jako

Varaa lippusi ennakkoon sähköpostitse osoitteesta: rose@companyrock.com

Liput ovelta 17€, ikäraja K18, tervetuloa!

Comments are closed.