KILPAILUAIKATAULU PE 13.5.

Paita selkämys

Kauden kolmas osakilpailu soitetaan Helsingin Apollo Live Clubilla yhdeksän bändin voimin:

19:10 Kautta Teutateksen!, Turun yliopisto
19:30 Magic Pine, Capgemini Finland Oy
19:50 Traffic Jam, HSL Helsingin Seudun Liikenne
20:10 Koilliskulma, Solita Oy (Tre)
20:30-20:45 TAUKO
20:45 Maria and the Extra Virgins, Haaga-Helia Ammattikorkeakoulu
21:05 Reserve Road Trio, Mehiläinen Oy / Familar Oy
21:25 Iskelmäradio, Bring Finland Oy
21:45 Undercolor Removal, Grano Oy
22:05 Vikings In Black, Nordic Investment Bank
22:25-22:50 Tuomaristo kokoontuu
22:55 Julkaistaan semifinaaleihin etenevät bändit

Ovet aukeavat yleisölle klo 18.00 ja tapahtumaan on vapaa pääsy (K18). Tervetuloa kannustamaan bändejä ja pitämään hauskaa!

Seuraa tiedotustamme Facebookissa: https://www.facebook.com/companyrock

Comments are closed.