KILPAILUAIKATAULU PE 27.5.2016

Aino ja Rose Apollossa 29.4.2016

KILPAILUAIKATAULU PE 27.5.2016

19:10 Spastiset Eleet, Eskoon Sosiaalipalvelujen Kuntayhtymä
19:30 Nato rock band, Versowood (Otavan yksikkö)
19:50 Safety Treatment COS, Työturvallisuuskeskus TTK
20:10 Kivimiehet, Vr Group Oy
20:30-20:45 TAUKO
20:45 Tahtotila, Suomen Liikemiesten Kauppaopisto
21:05 PSYM2000 mark V, DSV Air & Sea Oy
21:25 BeeHF, Cantroint Oy
21:45 Solita Oy, Big Dada
22:05-22:35 Tuomaristo kokoontuu
22:35 Julkaistaan semifinaaleihin etenevät bändit

Tapahtumaan on yleisöllä vapaa pääsy (K18). Ovet aukeavat klo 18.00, tervetuloa rokkaamaan!

 

Comments are closed.