KILPAILUAIKATAULU PE 5.5.2017

3

Kauden 2017 ensimmäinen kaikille avoin osakilpailu soitetaan kuuden bändin kesken:

19:05 Juontaja avaa kilpailun
19:10 No Show, Bookers Finland Oy
19:20 Olivia & Mental Dreams, Alvi Ry
19:40 Nuclear Nightshift, Are Oy
20:00-20:25 TAUKO
20:25 Free Drinks, Innofactor Oyj
20:45 Moonstrux, Ramboll Finland
21:05 Let’s Go Boys!, Eskoon Sosiaalipalvelujen Kuntayhtymä
21:25 Tuomaristo kokoontuu
21:50 Julkaistaan semifinaaleihin etenevät bändit

Liput ovelta 5€, ikäraja K18, tervetuloa rokkaamaan!

Comments are closed.