SEMIFINAALIEN AIKATAULUT 2017

Mikey Swampedge and Downhill Billies 21.4.2017

Yhteensä 20 bändiä kilpailee Company Rockin finaalipaikoista syyskuun kahdessa semifinaalissa. Puolet bändeistä etenee edelleen lokakuun finaaliin. Kilpailuaikataulut näyttävät tältä:


KILPAILUAIKATAULU 1. SEMIFINAALI 22.9.2017:

19:00 Juontaja avaa kilpailun

19:05 Rock´n Roll Train, Jyväskylän kaupunki/ Veturitallit

19:25 Pistons, Ravintola Ruukin Krouvi

19:45 Project Rutinski, Säykinrinne Oy

20:05 Syrjäytyneet, Tampere-talo

20:25 Narkkipaikka, Helsingin kaupunki, Nuorisoasiainkeskus

20:45 Code of Conduct, Pöyry Finland Oy

21:05-21:30 TAUKO

21:35 Sommarkillar, Helsingin Sosiaali- ja terveysvirasto

21:55 The Groove Roasters, Vantaan ammattiopisto Varia

22:15 Nuclear Nightshift, Are Oy

22:35 Moonstrux, Ramboll Finland

22:55 Space Center, Helsingin kaupunki, kiinteistövirasto, Tilakeskus

23:15 No Show, Bookers Finland Oy

23:35-00:00 Tuomaristo kokoontuu

00:05 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

 

KILPAILUAIKATAULU 2. SEMIFINAALI 29.9.2017:

19:00 Juontaja avaa kilpailun

19:05 Dr. Papas, Terrasol Trading Oy

19:25 Free Drinks, Innofactor Oyj

19:45 Mikey Swampedge & Downhill Billies, Helsingin kaupunki, Opetusvirasto

20:05 Sotekoira, Helsingin kaupungin sosiaali- ja terveysvirasto, Asukastalot ja Kampin kappeli

20:25-20:50 TAUKO

20:55 Space Rock!, Sininen Meteoriitti Oy

21:15 Työelämän uhrit, Cybercom Finland Oy

21:35 Sydänyön rytmi, Helsingin työväenopisto

21:55 DANthrax, Dentsu Aegis Network

22:15-22:40 Tuomaristo kokoontuu

22:45 Julkaistaan finaaliin etenevät bändit

Comments are closed.